SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes 190 Dizell
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
ID e produktit :
124795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 190 Dizell 1991 Shum i rujtun ka rexhistrim edhe 3 jav Mund te kontaktoni ne numrin e telefonit 045506306

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
045506306
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »