SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
She's opel Corsa 1.2 05
Çmimi :
€1,999.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2006
ID e produktit :
124796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's Opel corsa 1.2 BENZIN klimatronik pa dogan SHUM NE GJENDJE TE MIR 044264655 VIBER....... ........ ........ ........ ........ ........ .....opel vectra signum astra vw golf 1 2 3 4 5 bmw mercedes pezho pegoet 206 307 407 vw lupo ford sedan audi a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
044264655
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »