SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Land Rover Range Rover
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
124797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
3.0hse 2005 Diesel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ethem
049123660
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »