SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
124799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet VW touran 2.0 TDI Padogan . Full extra Drita leda , TV para & mrapa (3) , behet edhe lidhja me bluetooth e telefonit me veture per muzik , komunikim , Dritat e interiorit led , ulset lekure , felga 19' (extra) ,

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Refik
Ferizaj
044-400-312
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »