SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw polo
Çmimi :
€2,550.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
241,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
124801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen e markes vw polo viti 1998 1.9 diesel i thejsht,4 dyer , shpenzime minimale, ne gjendje shum te mire mekanike,ska nevoj per investime regjistrim deri ne mujin e 6 2016 . Tag : seat , mercedes, audi, bmw , golf, opel, volvo, fiat, citroen, renault,peugeot, passat

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genttt
044729272
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »