SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
ID e produktit :
124806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Land Rover Discover TDI viti 1995 ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike . ABS ARB Kondicioner, 6 sedilje me dokumenta te sapo bera Cel 0685626847
Informata rreth publikuesit
Vabi
Rrëshen
Rreshen [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »