SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw X5 Benzin Gaz
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
124812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw x5 3.0benzin , plinin e montuar ne dizne shum i rujtun ngjendje shum tmir , me shpenzime minimale. RKS dhe 3muaj .. Mundsi ndrimi me vetur ma te re shtoj dhe pare

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sokol
Prishtinë
049824864
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »