SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c250-99 climatronic 1 vit RKS
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '17
Lloji :
Mercedes C 250
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
124814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes c 250 2.5 turbo diesel elegance automatik me servise te kryera me rregull. regjistrim deri me 20.05.2018 Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe ekonomike dhe posedon:
climatronic, ABS, ASR, karrigat lekur te zez me nxemje, tempomat, cd-player+AUX, navigacion, centrall+alarm me rreze, sensora ne fshirse te xhamav, pasqyre elektronike, xhama color+elektronik, etjj... per me shume info.kontakt:049/328-317 qmimi i volitshem
Informata rreth publikuesit
Elbasan
Vushtrri
044/049-540-414
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »