SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes tauran 2.0 automatik
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
124819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tauran 2.0 automatik 2005 i ppsa ardhur nga zvicrra pa dogan ne xhendje shum te mir me goma treja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besarti
Viti
045677712
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »