SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Astra H
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
124821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opell Astra H e sapoardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir 1.9 gjasht shpejtsi Full Option Tel +37745282866

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fgggg
Prishtinë
045282866
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »