SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skoda Octavia - 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '16
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
124840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Skoda octavia 2008 4x4 ne gjendje shum te mire,

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riza
Pejë
049772393
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »