SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor
Lloji :
Alfa Romeo 156
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2000
ID e produktit :
124862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alfa Romeo 2. 4 jtd te kuqe disel postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Patrik
Prishtinë
049228189
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »