SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy viti 2005 Xhamat Elektronik Centrall
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
124864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Caddy Motorri 2.0 Viti i prodhimit 2004 Centrall mbyllje nga largesia
Xhamat elektronik
Pasyret elektronike dhe me nxemje per dimer
I posa servisuar para nisjes per Kosov Kilometra te kaluara 180 000 Hidrolik, Abs, shum ne gjendje te mir dhe i paster mrenda dhe jasht.
I posa ardhun
Ndrrim nuk boj
Tel dhe Viber 044 674 471
Informata rreth publikuesit
Mentor
Vrbovec, Grad Zagreb, Croatia
044 674 471
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »