SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Rover 75
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '16
Lloji :
Rover 75
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
124883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet rover 75 viti 2002 dizel 2.0 me klim senzora pasqyret me rrym dritaret me rrym likur eshte krejt te gjitha serviset e kryera kilometrat 200.000 qmimi 5000€Nr:045624816

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bardh
Qendresë
+37745624816
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »