SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focus C-Max - 2004
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '16
Lloji :
Ford C-Max
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
124888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Focus C-Max - 2004 - 1.6 Naft - TDCI (CI - e kuqe)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rigers
+355664026252 & +355665793000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »