SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 - 2011 i po sa ardhur nga CH
Çmimi :
€5,999.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2011
ID e produktit :
124892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
URGJENT-URGJENT-OPEL ASTRA J1.7 CDTI-81KW-110PS-VITI:07.07.20111 PRONAR1 PRONAR 1PRONARJASHT ZAKONISHT EKONOMIKE HARGJIMET I KAL/100 km---3.9-4.5 NAFTFULL SERVIS NE ----- OPEL GARAGE ----ne CH185.000 KM TE GARANTUARA 100%BOARD COMPUTERKLIMATEMPOMATBLUETOOTH PER ZHDO LLOJ TE LELEFONAVEDYER DHE DRITARE ELEKTRIKE-MBYLJE QENDRORE NE QELES2 QELESANUK BAJ NDRIMEMUNDENI ME KONTROLLU KU TE DESHIRONI JUMAKIN SHUM ELEGANTE FAMILJAREPRES BLERES SERIOZMAKINA SHITET URGJENT URGJENT URGJENTQMIMI ASHT FIX FIX FIXInfo : +41 76 606 70 23 ( viber ) ose ipko : 049 648 730

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kenan
049648730
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »