SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 7 1,6 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:39
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
124900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 7 1,6 TDI COMFORTLINE
179000KM,77W(105PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;4

VITI; 2013, NGJYRE E BARDHE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,ULSE ME NXEMJE,KOMANDA NE TIMON,SENZORA PARKIMI,FELNE ALUMINI ETJ
I DOGANUAR ME HOMOLOGIM
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »