SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X3 Xdrive 2.0d 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
124922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw X3 Xdrive 2.0d
V.P 2011
+377 45 255 359
+377 44 650 141
www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »