SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
284,177
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
ID e produktit :
124927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa 1.7 tdi punon shum mir esht shum erujtne shum mir si jasht ashtu edhe brenda vetura esht qdo gje ne rregull qmimi 3000 euro qmimi esht i diskutushem
Nr Tel 044 588 642
Informata rreth publikuesit
qendrim
Skënderaj
044588642
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »