SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover Freelander td4 2.0se
Çmimi :
€7,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Land Rover Freelander
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
124946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Land Rover Freelander td4 2.0se.
Ne gjendje shume te mire.
Informata rreth publikuesit
Njazedin
Pristina
Arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »