SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A160 cdi Rks 2006
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Lloji :
Mercedes A 160
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
124951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz A160 2000K Vetura Posedon. Klim. abs. Airbag. bordkompjuter. Automatik Tiptronik. Etj.. Osht ne gjendje Te rregullt. +37745674597
Informata rreth publikuesit
Artan
Los Angeles, California
Los Angeles, California [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »