SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 2.0 TDI, AUTOMATIK 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:03
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
124954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


VW Passat 2.0 TDI, AUTOMATIK Doganuar. I Importuar nga Gjermania.


VW Passat 2.0 TDI Automatik BLUE MOTION TECHNOLOGY


* Viti i prodhimit 2013
* KLIMATRONIC
* Navigacion
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alarm Fabrikisht të VW-së
* 4 Dritare elektronike me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)


Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite.
Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
- 045 251 96
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »