SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet dhe ndrrohet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
Lloji :
Chevrolet Avalanche
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
77,341
Motori (kubik) :
5.20
Viti :
2008
ID e produktit :
124975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
voll extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Vienna, Austria
044 455 333
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »