SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
124976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 2.viti 1991 .1.6 dizell vetura eshte ne gjendje te rregult regjistrim 1 muj. nr 049628891 viber +37744942293
Informata rreth publikuesit
gramoz
Prishtinë
044942293
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »