SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat altea dizel 1.9
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
Lloji :
Seat Altea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
124985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Seat altea dizel 1.9 TDI viti prodhimit 2004
Vetura për momentin gjendet ne zvicer.

Të gjitha serviset i ka të kryera me regull ne zvicer nje ashtu Vetura posedon edhe librat e servisit.
Per me shum info:
Viber +41788756000Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prizren
788756000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »