SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A6 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
124992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a6 2.5,viti 2003,Ekstra :ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike,4goma te reja tdimrit,Te gjitha serviset e kryera,Regjistrim deri ne dhjetor,Ndrrim i mundshem.
Nr. +38649862002 (Viber,Whatsapp)Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Malishevë
049862002
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »