SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW LT 28
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '17
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
124995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes LT 28(2.5tdi) regjistrim i skaduar , ne gjendje te mir

Bajm ndrrim me vetur


Kont. 045 519 240 viber
Informata rreth publikuesit
Besim
Zürich, Switzerland
044 421 891
Zürich, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »