SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 3
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
11,111,111
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
ID e produktit :
125001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Golf 3 viti 1992 ne gjendje shum te mir teknike 1.8 benxin
Regjistrim deri me 02.06.2016Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Gjilan
044603255
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »