SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes c-270
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
125009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes C-270, viti i prodhimit 2004. Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Regjistrim deri ne maj te 2017. Shitet ose edhe me ndrrim me mercedes E klas.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Pozharan
044435094
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »