SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitetet skuteri
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Hyosung
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
1999
ID e produktit :
125016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
skuteri eshte ne gjendje shum te rregullt me te gjitha serviset e bera gjithashtu posedon edhe dokumentat

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Neki R
Prizren
+381637482706
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »