SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1988
Ekstra :
CD Player, Radio, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
125021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi 80 Ne gjendje te rregullt tekinike i servisuar i ka 11 muj rigjistrim
Informata rreth publikuesit
Albiion
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »