SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
125026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat i vitit 2001 tdi (di) tkuqeNe gjendje shum te mir i po sa ardhur nga zvicrra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
+37745553314
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »