SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
380,000
Motori (kubik) :
2.10
Viti :
2006
ID e produktit :
125029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes-Benz Sprinteri me 9 ulse, ne gjendje shume te mire. Ka shum opcione si automatik klimen, tempomatin dhe webaston.Service libren e ka full, kilometrat te garantume jo si kta tjert 80-95% te falsifikume. Furgoni vjen ne Kosove ne fillin te qershorit nga Finlanda.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044846234
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »