SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz Sprinter 2.2 diesel
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1999
ID e produktit :
125030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet: Mercedes-Benz Sprinter

Viti prodhimit: 1999
Motorri: 2.2 diesel
Klimatronic
Manual
Ne gjendje perfekte
197.000km te kalura
Dogan dhe homologim te paguara i ardhur nga Gjermani çmimi i padiskutueshem..... Kontakt: 044 270 534 viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eldon
Gjakovë
044 270 534
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »