SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Man TGA ME FRIGO
Çmimi :
€17,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Man TG A
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
422,000
Motori (kubik) :
12.00
Viti :
2001
ID e produktit :
125037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Man TGA 310Ps:310Viti:2001Kilometra:422.000 me libër servisiFrigo viti 2008Automjeti gjendet ne Belgjik por ne çmim perfshihet edhe transporti deri ne KosovëÇmimi i diskutueshëm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Vushtrri
0038649722744
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »