SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW JETTA MK1 -1983 -Oldtimer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1983
ID e produktit :
125046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW JETTA 1983
Motorri- 1.6 dizell
Interiori -Lekur origjinal komplet
Drita xenon-bixenon
Muzik
Amortizera Sport
Fellnne 15 me goma te reja
Shliber
E rregulluar komplet...
Ndrrim i mundshem
Te interesuarit te lajmrohet ne +38649435176 viber
Dhe ne numrin 044367117
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
XENI METAL
Malishevë
38649435176
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »