SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Astra 1.7 Dizel Caravan
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
ID e produktit :
125049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Astra 1.7 Dizel Caravan

Ne gjendje te rregult regjistim deri me 30.07.2016
Ngjyra e hint , 5 dyr , 4 guma te veres te mira,
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
044510238
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »