SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes sprinter 313 cdi frigo nga zvicrra
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
313.00
Viti :
2001
ID e produktit :
125063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedesi osht ne gjendje prefekte me dy klima deri -29grad per ma zgjanimisht thirrem ne tel.ose viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Pejë
044591035
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »