SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 1.9 s.line 2004
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
294,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
125066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super Audi me tabela te Frances te gjitha servisimet me factura....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Donni
Prishtinë
045 345175
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »