SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E Class 220
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
125067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ercedes e class 2.2 diesel, viti 2004 i ardhur nga Gjermania para dy vitesh jam pronari i par nkosov, kerri osht TIP-TOP pa asni defekt tvetem, enterieri mrena eshte shum i rujshem( si i ri ) Posedon gjitha paisjet qe duhet mi pas ni kerr modern, si klim,karrike elektrike, xhama elektrik etj. Perveq ktyre tvendosura vjen me goma dimri dhe fellne origjinale. Mundeni me ardh me kshyr se nuk deshproni as ni pik ;) Ju mirpres

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ard
Gjilan
+37744212554
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »