SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Berlingo FRIGO deri -2 Grad Celsius -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
113,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
125072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen Berlingo FRIGO me motor 1.9 Dizel. Viti i Prodhimit 2006 me vetem 113'000km te kaluara. Posedon frigorifer me minus temperatur deri -2 Grad Celsius dhe ka gjithashtu opsionin me rrym per ftohje. Eshte i ardhur nga Gjermania ka doganen e paguar dhe eshte ne gjendje perfekte si teknike poashtu vizuele.
Nr.TEL: 049 605 700
Gjendemi ne fshatin Vragoli komuna e Fushë Kosovës ne magjistralen Prishtinë-Pejë, ngjitur me pumpen Al Petrol.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044501784
Vragoli [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »