SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes sprinter 311cdi Kipper
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
311.00
Viti :
2001
ID e produktit :
125077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedesi osht ne gjendje prefekte tip top.per ma zgjanimisht thirrem ne tel.ose viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Pejë
044591035
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »