SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY 1.9 TDI Me Dogan -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
125082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapi VW Caddy 1.9 TDI.
Viti i prodhimit 2006.
Posedon: Klime, Ulset me nxemje, Airbag, Mbyllje qendrore, Dritare dhe pasqyre elektrike, ABS, ESP etj.
Vetura eshte e doganuar dhe ne gjendje perfekte teknike dhe vizuele.
Nr.TEL: 049 503 271
Gjendemi ne fshatin Vragoli komuna e Fushë Kosovës ne magjistralen Prishtinë-Pejë, ngjitur me pumpen Al Petrol.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044501784
Vragoli [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »