SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini Cooper 1.6 B
Çmimi :
€3,950.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
Mini Cooper
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
125090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mini Cooper 1.6 Benzin 2002 model 2003 ne gjende perfekte
Vetura posedon:
Gomat e Reja M+S
Te gjitha serviset e kryera
ABS
ESP
Air Bag
Targa RKS me regjistrim
Klime AC
Centrale
Karrigat me Nxemje
Fellne
Panorame
Qmimi i Volitshem
+377 45 555 907
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
+37745 555 907
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »