SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet lacetti
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Chevrolet Lacetti
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
125092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Chevrolet lacetti, viti i prodhimit 2007.Eshte ne gjendje shume te mire...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Peja
049/146343 - 044/582335
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »