SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 viti 2002
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
184,754
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
125100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 206 viti 2002 1,4 benzin me klim me 1 vite regjistrimQmimi I diskutushenTel 044-675-818 viber +38649158242

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Pejë
+38649158242
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »