SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
xhip Kia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Kia Sportage
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
125102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kia 2001 dizel nr 044252986
Informata rreth publikuesit
Arben
Hamburg, Germany
Hamburg, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »