SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 1.9 cdti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
125106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Zafira 1.9 CDTI

Te dhenat e vetures:
ABS KLIMA AUTOMATIK
Dritare Elekt. AIRBAG PARA MRAPA
ESP GJAMA COLOR(TEMPERED)
DRITA MJEGULLES GOMAT E REJA
TEMPOMAt BORD COMPUTER
MBYLLJE QENDRORE RADIO CD
KOMANDA NE TIMON
NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE FIZIKE
POSEDON LIBER SERVISI

E ARDHUR NGA GJERMANIA

Cmimi sipas Marreveshjes

Te interesuarit te kontaktojn:045506956 dhe viber
Informata rreth publikuesit
Rilind
045506956
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »