SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bamotoo 150 cc 270 euro
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2008
ID e produktit :
125107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bamoto 150 cc 270 euro ngjyra e kuqe ngjendje tip topPostuar nëpërmjet celularit. Nr kontaktus 045595317
Informata rreth publikuesit
Arti
Prishtinë
045595317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »