SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bej ndrrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '17
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2004
ID e produktit :
125128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes carbiolet clk 2004 benzim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beka
Prizren
045819340
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »